м. Херсон, вул. Перекопська, 87
Зворотній дзвінок
about

Робота компанії “Клевер” розпочалася у 2011 році. Тоді основною послугою було проєктування та монтаж систем автоматичного поливу. Але впродовж декількох наступних років “Клевер” розширювала сферу діяльності.

Сьогодні окрім автополиву у Херсоні та області, ми пропонуємо нашим клієнтам ландшафтне проєктування, якісний рулонний газон, саджанці листяних та хвойних рослин, монтаж систем туманоутворення та багато інших ландшафтних послуг.


«Ландшафтна студія»

Ландшафтне проєктування — це одна з найважливіших складових гарного саду. Завдяки професійній команді та багаторічному досвіду, ми створюємо унікальні та сучасні ландшафти, які об’єднують у собі стиль та зручність. 

Один підрядник для всіх ландшафтних робіт. Більше не потрібно домовлятися з безліччю підрядників щодо різних садових робіт. Не витрачайте свій час та життєву енергію на узгодження кожної деталі. Просто замовляйте все в “Клевер”! Від дизайну до повної реалізації та догляду за садом — ми зробимо все!

 


  Командна робота над кожним проєктом

Часто виправляючи помилки наших попередників, ми зрозуміли, що гарний ландшафт — це не лише картинка, яку зображає дизайнер. Це сукупність багатьох факторів, які в майбутньому складаються наче пазл. І щоб частинки цього пазлу зійшлися вірно, у нас над кожним дизайн-проектом працює не лише дизайнер. Ми працюємо у команді. Дизайнер, інженер та агроном обов’язково співпрацюють між собою для того, аби врахувати всі можливі помилки та зробити ваш ландшафтний проєкт не просто красивим, а ще й функціональним.


Кваліфіковані працівники

Ми вважаємо, що гарний спеціаліст — це той, хто ніколи не перестає навчатися. Тому кожного року наші працівники беруть участь у семінарах та навчаються у провідних українських та закордонних спеціалістів. Ми завжди “тримаємо руку на пульсі” сучасних трендів та нових методів у ландшафтній сфері.


Наш пріоритет — якість

Звертаючись до компанії “Клевер” для благоустрою ділянки ви можете бути впевнені у якості матеріалів, які ми використовуємо. Для якісного зображення дизайн-проєктів ми розробляємо їх у професійній програмі 3ds Max. Вже 10 років ми встановлюємо автоматичні системи поливу від Hunter, а у догляді за садом користуємося перевіреними професійними інструментами таких брендів як Fiskars, Oleo-mac, Gardena, Felco та ін.


Більше ніж 1500 задоволених клієнтів

Більш як 1500 клієнтів у Херсоні та області, серед яких: , McDonald's (Херсон), ООО «Дунапак Таврия», База відпочинку “Лиман парк”, Кав’ярня “Peloton”, Ресторан “Verona”, База відпочинку "Фазенда", Херсонська міська рада та багато інших.

Дякуємо за довіру!


Документация 

 

Також інформацію про нас можна знайти в розділі «Контакти».