м. Херсон, вул. Перекопська, 87
Зворотній дзвінок

САДОВИЙ ЦЕНТР, ЩО ЗАДОВОЛЬНИТЬ ВСІ ВАШІ ПОТРЕБИ


Купівля деревця чи декоративного чагарнику — справа неважка, але якщо ви хочете, щоб рослина радувала вас ще багато років, то підійти до її вибору та висаджування потрібно уважно.  

Приживеться саджанець чи ні, залежить від цілого ряду причин, але основним фактором залишається здоров'я. Неякісний посадковий матеріал погано приживається, не плодоносить та постійно хворіє. Такі проблеми не лише псують настрій власника рослин, а й відчутно ускладнюють догляд за саджанцями та потребують постійних витрат. Тому пріоритетом наших садових центрів є якість посадкового матеріалу.

Послуги садових центрів “Клевер”:


КОНСУЛЬТУВАННЯ

Вирішити ландшафтні завдання, визначитись із вибором рослин та дізнатись більше про кожен представлений саджанець завжди допоможуть фахівці наших садових центрів. Звертаючись до них, ви завжди можете отримати консультацію з питань актуального асортименту та поточних акцій.


Купівля та доставка саджанців

Здійснити покупку рослин в садовому центрі “Клевер” можна як готівкою, так і за допомогою безготівкового розрахунку. Також для вашої зручності ми можемо доставити саджанці до вашого подвір’я.

 


 Висаджування рослин 

Бажаєте щоб обрані вами рослини були висаджені з дотриманням правильної технології висаджування? Звертайтесь до фахівців садового центру та замовляйте послугу висаджування саджанців!


Телефон садового центру:

+38 099 201 45 75


 

Зворотній дзвінок
Приходьте до нас:
Садовий центр "Клевер" Херсонська область, с. Кохани
Дивитись на карті
Потрібна консультація?
+38 099 20 14 575Зв'язатися з нами